Uluslararası Eğitim ve Spor Danışmanlığı

DCT, gençlerin eğitim ve spor alanındaki potansiyellerini keşfetmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla kurulmuş bir danışmanlık şirketidir. 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren DCT, yüzlerce kolej, lise, üniversite, spor federasyonu ve dil eğitimi sağlayan kurumlarla işbirliği yaparak gençlerin uluslararası eğitim ve spor fırsatlarına erişimini sağlar.

Uzmanlık

Eğitim ve spor alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışıyoruz. Danışmanlarımız, yılların deneyimine sahip ve sektördeki güncel gelişmeleri yakından takip ediyor.

Geniş Ağ

Dünya çapında birçok kolej, üniversite ve spor kurumu ile işbirliği yaparız. Bu sayede size en uygun eğitim ve spor fırsatlarına erişim sağlarız.

Kişiselleştirilmiş Hizmet

Her öğrencinin ihtiyaçları ve hedefleri farklıdır. Size özel bir danışman atanır ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmak için kişiselleştirilmiş bir yaklaşım benimseriz.

Sürekli Destek

Başvuru sürecinden sonra da sizinle temas halinde kalırız ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluruz. Size rehberlik eder, sorularınızı yanıtlar ve her adımda destek sağlarız.

Hizmetlerimiz

Eğitim ve spor alanındaki hayallerinizi gerçekleştirmek için bize katılın ve uluslararası başarılarınızın bir parçası olun!

Sporcu öğrenciler için burslu programlar
0%
Sporcu olmayan öğrenciler için uluslararası eğitim fırsatları
0%
Kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetleri
0%
Başvuru süreci yönetimi
0%